Mayo ve Bikinilerde Modern-Nostalji Rüzgarı

Havalar ısındıkça tatil özlemi artıyor. Özlemle beraber alışveriş de hız kazanıyor. Dolabınızda plaj kıyafetlerine özel bir alan yoksa artık oluşturmanın vakti geldi demektir. Tatil alışverişinin en mühim bölümü elbette ki plaj modasının en çok takip edilen ürünleri mayo ve bikiniler.

mayo

mayo

2015 mayo ve bikinileri modern-nostaljik havasıyla göz kamaştırıyor. Fırfır, halter yaka, büstiyer, yüksek bel, straplez ve ip detaylarının yer aldığı farklı modeller bu yaz plajları renklendirecek. Her zaman olduğu klasik ve sade modeller de yine gündemde. Halter yaka modellerle hem şık hem de spor görünebilirsiniz. Nostalji sevenler ise yüksek bel bikinilerle geçmişe yolculuk yapabilirler.

Mayo ve bikinilerle gündüz denize akşam partiye

Bu yaz plajlarda sıkça göreceğiniz küçük kol ve pencere detayları size kumsalda da şık ve zarif bir görünüm kazandıracak. Ancak bu modelleri vücudunuzda değişik şeritler oluşmaması için biraz bronzlaştıktan sonra tercih etmelisiniz. Yine bu modellerle gündüz denize girebilir, akşam ise üzerinize şık bir pareo alarak partiye katılabilirsiniz.

bikini

bikini

Alacağınız birkaç farklı ürün dikkatleri üzerine çekmeye ve etrafınızdaki diğer kadınları kıskandırmaya yeterli olacaktır. Tüylü tokalar ve bandanalar size yardımcı olacaktır.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2022 Marstronot. Tüm Hakları Saklıdır.