Dudak Dolgusu Nedir ve Güvenli midir?

 

Dudak dolgusu, bir çözelti veya dolgu maddesi enjekte edilerek daha dolgun veya daha belirgin dudakların geçici etkisini verebilen bir işlemdir. Klinikler tarafından kullanılan çözümler değişebilir, ancak dudak dolgusu İstanbul uygulayıcılarının çoğu vücudumuzda bulunan bir şeker olan Hyaluronik asit bazlı bir dolgu maddesi kullanırlar. Hyaluronik asit doğal olarak üretilen bir madde olduğundan, vücut onu kabul eder ve zaman içinde yavaşça parçalar. Ne kadar enjekte edildiğine ve yaşam tarzınıza bağlı olarak dudak dolgusu genellikle 6 ay kadar kalıcıdır.

lips-1421083_640

En İyi Dudak Dolgusu İstanbul Tavsiyesi

Daha dolgun dudaklar gençliğin bir göstergesidir. Yapısal olabilir ancak genellikle yaşlandıkça dudaklarınız incelir ve estetik dermatoloji bu noktada imdadınıza yetişir. Daha dolgun, cazibeli bir dudak görünümü arzuluyorsanız, arama motorunuza dudak dolgusu İstanbul yazmanız yeterlidir. Karşınıza pek çok adres çıkacaktır, fakat saygın bir profesyonel araştırdığınızdan emin olmanız gerekir.

İyi bir dudak dolgusu İstanbul tavsiyesi arıyorsanız, yaklaşık 20 yıldır medikal ve kozmetik dermatoloji alanında çalışan Estetik Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Gonca Gökdemir,  güvenebileceğiniz birkaç isimden biridir. https://goncagokdemir.com/goz-alti-isik-dolgusu.html linkine tıkladığınızda iletişim adreslerine ulaşabilir, medikal estetik uygulamalar dâhil, akne, roza hastalığı ve ilgili hastalıklar, sedef hastalığı (psoriazis), saç ve tırnak hastalıkları konularında da uzmanlığına başvurabilir, kendisinden yardım alabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Marstronot. Tüm Hakları Saklıdır.