Şeffaf Katlamalı Kutu Tasarımları Neden Tercih Edilir?

Birçok tüketici anketi ve satış istatistikleri, şeffaf ambalaj içerisinde satılan ürünlerin karton kutudaki ürünlerden çok daha fazla dikkat çektiğini ortaya çıkardı. Ürün görünürlüğü ve güvenli paket formatı ile öne çıkan katlamalı kutular, çevre dostu olması, cam benzeri saydamlığı, kimyasal etkisizliği ve büyük kapasiteli, güvenli, güçlü kapların üretilmesine imkân sağlayan ağırlık oranı nedeniyle de tercih edilir.

Polietilen tereftalat malzemeden imal edilen şeffaf katlamalı kutular üzerine, raf çekiciliğini önemli ölçüde artıran dekoratif efektler veya renkli baskı yapılabilir. Ayrıca PET ambalaj % 100 geri dönüştürülebilirdir. Bu önemli avantajları ile birlikte katlamalı kutu çeşitleri, sağlık, kozmetik, yiyecek ve içecek, ilaç, elektronik parçalar, kırtasiye, oyuncak, aksesuar gibi pek çok endüstri ürünü için de cazip bir ambalaj seçimidir.

katlamali-kutular

En İyi Katlamalı Kutu İmalatçısı

Ürününüzün tüketicilere en doğru tercih olarak yansıtılmasını istiyorsanız, kutu tasarımcınız için en iyisini seçmek istersiniz. İyi bir tavsiye olarak ozambalaj.com web adresini inceleyebilirsiniz. Öz Ambalaj, katlanabilir şeffaf plastik kutuların imalatı ve tasarımında onlarca yıllık deneyime sahiptir. Size popüler modeller dâhil olmak üzere eksiksiz bir ambalaj seçenek yelpazesi sunabilirler.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2022 Marstronot. Tüm Hakları Saklıdır.