Kapadokya Gezisinde Nerede ve Hangi Otellerde Kalınır?

Hem yeryüzü, hem yeraltı, hem de gökyüzünden muhteşem güzelliklerle dolu Nevşehir, Ürgüp, Göreme yöresini kapsayan geniş coğrafyada gezilecek yerlerin listesi uzun. Bölgede her yeri görmek, gezmek isterseniz stratejik konumdaki Kapadokya otelleri seçmeniz tavsiye edilir. Nevşehir Kapadokya gezisinde konaklanması gereken en ideal nokta Göreme’ dir.

1anatolian

Özkonak, Mazı, Derinkuyu, Kaymaklı yeraltı şehirleri, Üç Güzeller Peribacaları, Uçhisar Kalesi, Narlıgöl Krater Gölü, Göreme Açık Hava Müzesi ve daha fazlasına ulaşmak için zaman kaybetmek istemezseniz Kapadokya otelleri içerisinde en cazip konumdaki Anatolian Houses Otel, tercih edebileceğiniz en iyi alternatif olabilir.

Kapadokya Anatolian Houses Otel Konaklama İmkanları

Anatolian Houses Otel, hemen her önemli noktaya kolay ulaşım fırsatı ve mükemmel hizmetleri ile en gözde otellerden biridir. Kapadokya Havalimanı’ na 40 km, Kayseri Havalimanı’ na 70 km mesafedeki 33 odalı otel, orijinal 8 adet peribacası bulunan bölgenin tek oteli olma özelliği ile biliniyor. anatolianhouses.com.tr linkine tıkladığınızda otelin tüm imkânları, konumu, odaları, servisleri hakkında web sitesi ve iletişim adreslerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Beğeninizi kazanması muhtemel otele, erken dönemde rezervasyon yaptırmanız önerilir.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Marstronot. Tüm Hakları Saklıdır.