Hızlı Metabolizma Diyetini Denediniz mi?

Sıkı bir diyet planında her zaman aç ve yorgun düşüyorsanız, sizin için açlık krizleri yaşamanızı gerektirmeyen harika bir diyet programı olan Hızlı Metabolizma Diyeti var! Kilo kaybı için hızlı metabolizma diyet planını, gıda koçu Hailey Pomroy tarafından geliştirildi. Hailey Pomroy, insanların 1-2 saat aralıklarla daha fazla yemek yiyerek kilo verebilecekleri iddia ediyor.

fruit-2305192_640

Hızlı Metabolizma Diyeti Nasıl Uygulanır?

Doğru yiyecekleri yemek, metabolizmanızı aktif tutar ve sindirim sisteminizi destekler, böylece daha az kalori aldığınızda yakacağınızdan daha fazla yağ yakmanıza yardımcı olur. Hızlı Metabolizma Diyeti, 7 gün boyunca üç aşamayı takip etmenizi gerektirir. Her aşamada metabolizmanızı hızlandıran belirli yiyecekleri yemenizi sağlar. En iyi sonucu almak için fazları 3 hafta daha tekrarlamanız gerekir.

Hızlı Metabolizma Diyet Planı, 3 aşamadan oluşuyor:

  • Aşama: Karbonhidrat ve meyveler (Pazartesi ve Salı)
  • Aşama: Proteinler ve sebzeler (Çarşamba ve Perşembe)
  • Aşama: Sağlıklı yağlar ve yukarıdakilerin tümü (Cuma-Pazar)

Kısıtlama yok, sadece her aşamada belirlenen (elbette en sağlıklı olan) yiyecek gruplarından tüketmek ve temel sağlıklı beslenme kurallarına uymak şartıyla, dilediğinizi yiyebilirsiniz. Pazartesi günü 1. Aşama ile başlayın ve hafta sonu 3. aşama ile bitirin, diyet planını arka arkaya üç hafta boyunca tekrarlayın.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2021 Marstronot. Tüm Hakları Saklıdır.