Heyecan Dolu Fethiye Yamaç Paraşütü Aktivitesi

Fethiye dendi mi yamaç paraşütü, yamaç paraşütü dendi mi Fethiye akla gelir. Ölüdeniz Fethiye yamaç paraşütü yapmak için elbette harika bir coğrafyaya sahiptir. Yerli ve yabancı binlerce turistin bu sıra dışı aktivite için hevesli olması şaşırtıcı değildir. Adrenalin tutkusu için Babadağı’nın zirvesinden atlayarak Ölüdeniz’in üzerinde bir kuş misali uçarak yere inmek harika bir deneyimdir.

yamac-parasutu

Fethiye Yamaç Paraşütü Nerede ve Nasıl Yapılır?

Yamaç paraşütü yapmak için çok uygun koşullara sahip Fethiye’de yamaç paraşütü sporu popüler bir aktivitedir. Tabiatın tüm güzelliklerini 360 derece gözlemlemek ve heyecanlı anlar yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Fethiye yamaç paraşütü sporunu yapabilmek için bir uzman olmak zorunda değilsiniz. Profesyonel paraşütçüler eşliğinde, 1900 metre Babadağı yüksekliğinden yapılan atlayışlar ve 25-30 dakika havada kalış süresi ile gökyüzünde uçarak süzülürken bu ekstrem sporun keyfini ve heyecanını yaşamanız yeterlidir.

Fethiye yamaç paraşütü aktivite zamanları, günlük yamaç paraşütü saatleri, yamaç paraşütü fiyatları ve merak ettiğiniz her şey için  https://www.aktiviteburada.com/tours/fethiye-yamac-parasutu-fethiye-oludeniz/ sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Fethiye’de yapılabilecek diğer aktivitelere göz atabilir, güvenle rezervasyon yapabilir veya telefon numaralarını arayabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Marstronot. Tüm Hakları Saklıdır.