Festivaller İçin Giyim Önerileri

Bahar ve yaz ayları denince akla hemen gelen festivaller, özellikle gençlerden yoğun ilgi görüyor ve adeta festival alanları moda sahnesine dönüşüyor. Siz de bu moda sahnesinde şık tarzınızla yer almak için festival şıklığı için nasıl giyinmeniz gerektiğini yazının devamında öğrenebilirsiniz.

festival

festival

Doğru Kombinlerle Festival Şıklığını Yakalayın

Yazlık yerlerde veya büyükşehirlerin konser alanlarında verilen büyüğünden küçüğüne kadar herhangi bir festivale giderken rahat ve şık bir kombin yapabilirsiniz. Denize yakın ve şehir merkezinden uzak yazlık bir yerdeki festivale gittiyseniz daha şanslısınız şayet oralarda bikiniyle bile durabilirsiniz.

festival

festival

Özellikle yaz festivalleri bunaltıcı olduğu için, bir tişört ve rahat olmanız açısından şort giymek yeterlidir. Sizi burada şık yapacak nokta ise, festivale yakışır tarzda dikkatleri üzerinize çekecek ve aynı zamanda rahat olacağınız parçalarla bu kombini tamamlamaktır. Ayrıca kullanacağınız aksesuarlar, ayakkabılar, gözlük ve şapka ile festival kombininizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında gittiğiniz festivaller, güneşe maruz kalacağınız yerler olduğu için sizi sofistike gösterecek hasır şapkalar ve gözlüklerle de hem kendinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyabilir hem de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

festival

festival

Eğer bir Rock konserine gidiyorsanız, bir Jean ve baskılı bir tişört; daha yazlık ve rahat bir konsere gidiyorsanız 70’lerin rahat giyiminin etkisini üzerinizde hissedeceğiniz empirme kumaşlardan kısa ya da bileklere kadar uzanan rahat elbiselerle sandaletlerinizi kombin yapabilirsiniz. Ayrıca rahatça dans edebilmek ve özel eşyalarınızı güvende hissedebilmek için sırt çantaları, ayaklarınızın ağrımaması içinse spor ayakkabı veya sandalet tercih etmelisiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2022 Marstronot. Tüm Hakları Saklıdır.