En Ucuz ve Şık Paketleme Çözümü: Asetat Kutu – Şeffaf Ambalaj

Günümüzün popüler ambalajlarında kullanılan malzemeler PET, PVC, RPET ve PP’dir. Asetat, şeffaf kutuları ifade etmek için kullanılan genel bir terimdir ve asetat kutu fiyatı ile en ucuz ambalaj malzemelerinden biridir. Bir asetat kutu muhtemelen PET’ten yapılır. PET, ‘polietilen tereftalat’ anlamına gelir. Yüksek oranda dönüştürülmüş bir polimerdir ve standart pet su şişelerinin üretildiği malzemeyle aynıdır. Dayanıklılığı ve cam benzeri netliği ile bilinir.

asetat-kutu-2

En Düşük Asetat Kutu Fiyatları

Asetat kutular veya şeffaf kutular en ucuz ve kaliteli ambalaj malzemesi olmakla birlikte tek bir asetat kutu fiyatı yoktur. Bunun nedeni; her ürün için ayrı bir boyut, malzeme veya logo baskı gibi ayırt edici ekstra bir özellik eklenebilmesidir. Yine de benzer özelliklere sahip şeffaf ambalaj çeşitleri arasında ortalama asetat kutu fiyatları 1 TL’nin altındadır.

Asetat ambalaj kutuları, düz veya çok renkli litho baskı, serigrafi, folyo bloklama veya kabartma kullanılarak özelleştirilebilir. Baskılı karton ekler ayrıca asetat kutu modeline uyacak şekilde tasarlanabilir. Asetat kutu modelleri, asetat kutu seçenekleri, özellikleri ve en uygun ambalaj fiyatları hakkında öğrenmek istediğiniz detaylar için ozambalaj.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Öz Ambalaj’ın konsept tasarımından üretime kadar size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağı tasarım ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Marstronot. Tüm Hakları Saklıdır.