Ankastre Ürünler Nasıl Temizlenir?

Ankastre ürünler gri tonları ile mutfaklarda hoş bir ambiyans yaratır. Son derece hoş bir görüntü sunan ankastre ürünlerin temizliğine de dikkat edilmesi gerekir. Temizliğinde tercih edilecek olan yanlış ürünler ürünün çizilmesine ya da dalgaların oluşumuna sebep olabilir. Aynı zamanda parlaklığının da yok olmasına ve matlaşmaya sebep olur.

Bu duruma sebep olmamak için ise doğru temizleme ürünlerine yer vermeniz ve dikkatli olmanız önemlidir.

ank

Temizlemenin yanı sıra özellikle su lekelerinin oluşmaması için suyun damlaması sonrasında hemen yumuşak bir bez ile silinmesi gerekir. Böylece leke oluşumu yaşanmaz. Parlaklığını her daim koruması için ise bebe yağını sürebilirsiniz.

Temizleme Önerisi

Ankastre ürün kullanımında temizleme seçiminde bulaşık deterjanına ya da çizme olasılığına sahip olan ürünlere yer vermemeniz önerilir. Bunun ile beraber silerken de çizmeye sebep olabilecek olan temizlik ürünlerine de yer vermemeniz gerekir. Silme işlemi sonrasında hemen kurulama yapmanız su lekelerinin oluşmamasını sağlayarak ankastrenizin parlak olmasını da sağlar. Dikkatli seçimlere yer vererek ankastrenizi temizlemeni gerekir.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Marstronot. Tüm Hakları Saklıdır.