Evinizde Size Özel Keyif Köşeniz Olsun

Günlük koşturmalar, iş yaşamı, stres ve daha birçok zorluğun arkasından evinizde kendinize ait olan keyif köşenizde zaman geçirmek ve dinlenmek oldukça hoş bir duygudur. Bu alanı yaratarak kendinizi özel hissedebilir ve tüm günün yorgunluğunu üstünüzden atabilirsiniz. Bu keyif alanınızı yaratmak ise sandığınız kadar zor değil.

dining-room-103464_640

Keyif Köşesi Yaratma

Evinizde sadece size özel olan bir keyif köşesi yaratarak tüm günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Bunun için çok büyük masraflara girmeniz gerekmez. Evinizde bulunan ya da az bir bütçe ile hazırlanabilecek olan kendin yap uygulamaları ile kolayca bu alanı yaratabilirsiniz.

Keyif köşenizi yaratırken özellikle pencere yanı olması ya da adı gibi bir köşe olması illa ki gerekmiyor. Kendinizi rahat hissettiğiniz bir yerde bu alanı hazırlayabilirsiniz. Oturma takımıza ait olan berjer bu keyif alanı için size destek olacaktır. Berjer önüne koyacağınız bir pufu ise kendin yap dekorasyon uygulamaları içinden hazırlayabilirsiniz. Küçük bir sehpa, kitaplık ve bir battaniye ile şık ve keyifli bir alana sahip olmanız mümkün.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2018 Marstronot. Tüm Hakları Saklıdır.