En Son Haberler Ordu

TV, radyo, gazete ve internet mükemmel bilgi kaynaklarıdır fakat teknolojik gelişmeler internet gazeteciliğini biraz daha ön plana çıkarıyor. Şimdi hemen her ilde olduğu gibi Ordu internet gazetesi 52saat.com web sitesinden Ünye haberleri, Fatsa haberleri ya da yakın şehirler olan Samsun, Tokat, Sivas ya da Rize’den ilgili haberleri anında öğrenme şansına sahip olabiliyorsunuz.

En Başarılı İnternet Yerel Gazetesi 

Türkiye’nin en kalabalık 30. ili olan Ordu, 19 ilçesi ile 303 kilometrekarelik zengin bir coğrafyaya sahip. Yapılan araştırmalar, Ordu’da yaşayan insanların TV ve gazetelere kıyasla öncelikli haber kaynağı olarak interneti tercih ettiklerini ortaya koyuyor. Kültürel açıdan da gelişmişlik gösteren ilde, 52saat.com internet sitesi ilgiyle takip ediliyor.

unye

Gazetede sadece ilçelere ait Fatsa, Akkuş, Ünye haberleri veya Ordu ilinde olan bitenle ilgili haberler yok. Lokal bir internet gazetesi olmasına rağmen; Dünya, Ekonomi, Gündem, Sağlık, Siyaset, Spor, Teknoloji, Yaşam ve Son Dakika kategorilerinde dolu dolu içeriklerin, kaliteli yayınların pek çok genel yayın gazetesini geride bıraktığına tanık olabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Marstronot. Tüm Hakları Saklıdır.