Doğal Lohusa Şerbeti

 

Geleneksel olarak tükettiğimi ve özel anların lezzeti olarak kabul edilmekte olan birçok içeceğimiz bulunuyor. Kültürümüz içinde yer alan bu özel içecekler arasında yer alan lohusa şerbeti ise anne olan sevdiklerinize sunabileceğiniz özel bir hediyedir. Sadece sevdiklerinize hediye olarak değil aynı zamanda sizleri ziyaret edenler içinde sunabileceğiniz özel bir içecektir. Yeni bebek doğumlarında misafirlere ikram etmenin adet haline geldiği lohusa şerbetini Ali Ünyazıcı Baharat markasının güveni ile de satın alabilirsiniz.

812x467-605310765369

Lohusa Şerbeti Sipariş

Orijinal şişe içinde ve doğal ürün içerikleri ile hazırlanan lohusa şerbeti Ali Ünyazıcı Baharat markasının güven ve kalitesi ile hazırlanıyor. Cam şişe içinde sunulan ürün üç litrelik bir sunuma da sahiptir.

El değmeden yapılan üretim ve şişeleme sonrasında satışa sunulan lohusa şerbetini ister misafirlerinize ikram etmek için ister de yeni doğum yapan sevdiklerinizin bu özel gününü tebrik için satın alabilirsiniz. Ali Ünyazıcı Baharat firması tarafından hazırlanarak satışa sunulan ürünler ile ilgili detaylı bilgi almak ve lohusa şerbetini hemen sipariş vermek için https://aliunyazicibaharat.com/ adresini tıklayabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Marstronot. Tüm Hakları Saklıdır.